***Spotlight***

Dit najaar worden diverse KNHS (selectie) wedstrijden op onze locatie verreden! 

In de wintertijdperiode traint R.V. WouwVooruit in onze 20x60 binnenbaan. 

  • Start
  • Startlijst 6 oktober 2019

Startlijst FNRS wedstrijd 6 oktober 2019

 

Startlijst FNRS wedstrijd 6 oktober 2019
    Definitief Inschrijfgeld € 10,00 pp  
    Versie Proef /B met paspoort, betalen in  
      de kantine.  
    NAAM PAARD/PONY NAAM DEELNEMER  
    Categorie paard/pony JURY: Patricia Franse  
9.00 1 TARZAN Danique v/d Berg F3
9.06 2 BO-TJE Floortje van Loenhout F3
9.12 3 SAMSON Lisa Knoppert F3
9.18 4 TARZAN Pleun de Zeeuw F3
9.24 5 POLLY Mary Jo Haast F3
9.30 6 KITTY Vera Broeren F3
9.36 7 TARZAN Romy Broeren F3
9.42 8 MILA Renske v Overveld F3
9.48 9 SHANNAH Anniek Kouwenberg F3
9.54 10 ODESSA Amy Vos F2
10.00 11 WINKY Olivia Kapetijn F2
10.06 12 BO-TJE Femke Hornman F2
10.12 13 POLLY Eline Grootwagers F2
10.18 14 MOONLIGHT Melissa v/d Hout F2
10.24 15 BO-TJE Fleur van Eekelen F2
         
10.30   PAUZE    
         
10.48 16 ODESSA Anna Suijkerbuijk F1
10.54 17 TARZAN Geertje Schuiteman F1
11.00 18 POLLY Charlotte Goris F1
11.06 19 TARZAN Romy van Steenpaal F1
11.12 20 WINKY Minke de Leeuw F1
11.18 21 ODESSA Desi Grootswagers F1
11.24 22 WINKY Fenne Luiken F1
11.30 23 POLLY Feline van Ginneken F1
11.36 24 ROXIE Liuwei Su F1
11.42 25 ANNA BELLE Jill Vis F1
11.48 26 SAMSON Jinte de Leeuw F1
11.54 27 ROXIE Esmee van Loenhout F1
12.00 28 ANNA BELLE Allyana Bormans F1
         
         
         
         
12.06   PAUZE en RING vergroten    
         
         
12.36 29 CORNETTO Ilona Schrauwen F14
12.42 30 ANNA BELLE Demy Verschuren F3
12.48 31 VIDONE Maud Knotters F3
12.54 32 VALENTINO Kees Bijkerk F3
13.00 33 ANNA BELLE Chinouk Elsenaar F3
13.06 34 BO TJE Tessa Konings F4
13.12 35 SHANNAH Margo v/d Bersselaar F4
13.18 36 BO TJE Kirsten Pronk F4
13.24 37 TARZAN Gigiana Hubeek F4
13.30 38 POLLY Imke van Zimmeren F4
13.36 39 EASTER Luca De Rooy F4
    JURYWISSEL Marc Jansen  
13.42 1 EP Semmy van Venetien F5
13.48 2 VIDONE Yvanka Gelijns F5
13.54 3 MAARTJE Lonneke Jongenelen F5
14.00 4 NAIROBI Rosanne Tijck F5
14.06 5 MILA Cristel Elst F5
14.12 6 GIGI Eva v/d Broek F5
14.18 7 TREASURE Femke Franken F5
14.24 8 MILA Felynn Boelhouwer F6
14.30 9 SHANNAH Anne Fronik F6
14.36 10 FERDI Imke Jongenelen F6
14.42 11 NAIROBI Cyris Reicher F6
14.48 12 MILA Angelina de Jong F6
14.54 13 FERDI Zoe van Aert F6
15.00 14 CORNETTO Lisa Tyem F6
15.06 15 WINKY Noa Gabriels F7
15.12 16 MOONLIGHT Julia de Schepper F7
15.18 17 MILA Marlieke Wiskerke F7
15.24 18 WINKY Quinty Vos F7
15.30 19 MOONLIGHT Julia Koeyvoets F7
15.36 20 BINKY Isabella Boer F7
15.42   PAUZE    
15.54 21 VIDONE Lenthe Verbiest F8
16.00 22 LUNA Michelle v.d. Bemt F8
16.06 23 VIDONE Mirte van Dijke F8
16.12 24 COCO Alyssia Pieterse F9
16.18 25 HUNTER Manon de Rijk F9
16.24 26 FERDI Kirsten Janssen F9
16.30 27 LINDA Janneke Danen F9
16.36 28 TREASURE Sylvia Koeyvoets F10
16.42 29 BARRY Dick Koopmanschap F10
16.48 30 COCO Britt Bakvis F10
16.54 31 TREASURE Jennifer Jansen F10
17.00 32 HUNTER Esmee Lamers F11
17.06 33 BARRY Klaas Rosskamp      ? F11
17.12 34 EFES Bonita van Beek       HC F11
17.18 35 UTAH Sanne de Jong          HC F11
17.24 36 EP Iris Bruijs F12
17.30 37 DODO Ine Verbiest F12
17.36 38 FERDI Isabel v/d Weegen F13
17.42   EINDE